• Vattuniemenkatu 5, 00210 Helsinki
  • 0400 511 844
  • info@firebody.fi

Viikkoaikataulu

17.8-20.12.2020 viikkoaikataulu

MA 18.15-19.15 Potkunyrkkeily jatko Sali 1
  18.15-19.15 Pilates jatko Sali 2
  19.15-20.15 Kuntonyrkkeily jatko Sali 1
  19.30-20.30 Pilates alkeet (alk 31.8) Sali 2
TI 10.00-11.00 Pilates seniori (alk 1.9) Sali 2
  11.00-12.00 Lounas pilates  (alk 1.9) Sali 2
  16.00-17.00 Junnujen potkunyrkkeilykoulu Sali 1
  17.00-18.00 Junnujen nyrkkeilykoulu Sali 1
  18.00-19.00 Latin style by Kia Sali 2
  18.00-19.00 Nyrkkeily/sparri Sali 1
  18.00-19.00 Defendo jatko Sali 1
  19.00-20.00 Defendo alkeet (alk. 1.9) Sali 1
KE 16.30-17.30 Commercial dance Sali 2
  17.30-18.30 Toiminnallinen  Sali 2
  17.30-18.30 Kuntonyrkkeily jatko Sali 1
  18.30-19.30 Pilates jatko Sali 2
  18.30-19.30 Kuntopotkunyrkkeily jatko Sali 1
  19.30-20.30 Potkunyrkkeily/kuntopotkunyrkkeilyalkeet (alk. 2.9) Sali 1
TO 16.30-17.30 Junnujen nyrkkeilykoulu Sali 1
  17.30-18.30 Nyrkkeily/sparri Sali 1
  17.30-18.30 Latin style by Jani Sali 2
  18.30-19.30 Fascia Method kehonhuolto Sali 2
  18.30-19.30 Potkunyrkkeily jatko Sali 1
  19.30-20.30 Kuntonyrkkeily alkeet (alk. 3.9) Sali 1
PE 17.15-18.15 Kuntopotkunyrkkeily jatko Sali 1
  18.15-19.15 Potkunyrkkeily/kuntopotkunyrkkeilyalkeet (alk. 2.9) Sali 1
LA 10.00-11.00 Toiminnallinen harjoittelu Sali 1
  11.00-12.00 Kuntonyrkkeily alkeet (alk. 3.9) Sali 1
SU 16.00-17.00 Defendo alkeet (alk. 1.9) Sali 1
  17.00-18.00 Defendo jatko Sali