• Vattuniemenkatu 5, 00210 Helsinki
  • 0400 511 844
  • info@firebody.fi

Viikkoaikataulu

Viikkoaikataulu KEVÄT 2022, alk 10.1.2022

MA 18.00-19.00 Krav Maga jatko +alkeet alk 14.2 Sali 1
  18.00-19.00 Pilates jatko Sali 2
  19.15-20.15 Pilates alkeet alk 14.2 Sali 2
  19.00-20.00 Kuntonyrkkeily jatko Sali 1
  20.00-21.00 Kuntonyrkkeily alkeet alk 14.2 Sali 1
       
TI 16.00-17.00 Junnujen nyrkkeily alkeet+kunto Sali 1
  17.00-18.00 Junnujen kilpanyrkkeily Sali 1
  18.00-19.00 Brasilialainen jujutsu jatko+alkeet alk 15.2 Sali 1
  19.00-20.00 Potkunyrkkeily jatko Sali 1
  19.00-20.00 Latin style by Kia Sali 2
  20.00-21.00 Potkunyrkkeily alkeet alk. 15.2 Sali 1
       
KE 16.15-17.15 Commercial dance alkeet  Sali 2
  17.15-18.15 Commercial dance jatko Sali 2
  18.00-19.00 Kuntopotkunyrkkeily jatko Sali 1
  19.00-20.00 Kuntopotkunyrkkeily alkeet alk 16.2 Sali 1
  20.00-21.00 Krav Maga alkeet alk 14.2 Sali 1
       
TO 16.00-17.00 Junnujen nyrkkeily alkeet+kunto Sali 1
  17.00-18.00 Junnujen nyrkkeily Sali 1
  17.30-18.30 Latin style by Jani Sali 2
  18.00-19.00 Potkunyrkkeily jatko Sali 1
  18.30-19.30 Pilates jatko  Sali 2
  19.00-20.00 Kuntonyrkkeily jatko Sali 1
  20.00-21.00 Krav Maga  Sali 2
  20.00-21.00 Kuntonyrkkeily alkeet alk. 14.2 Sali 1
       
PE 16.30-17.30 Junnujen kilpanyrkkeily Sali 1
  17.15-18.15 Kuntopotkunyrkkeily jatko Sali 1
  18.15-19.15 Kuntopotkunyrkkeily alkeet alk 16.2 Sali 1
       
LA 11.00-12.00 Potkunyrkkeily alkeet alk. 15.2 Sali 1
  12.00-13.00 Brasilialainen jujutsu jatko+alkeet 15.2 Sali 1
       
SU -   -